Konsultant/Programista Microsoft Dynamics AX

praca it: etat dla Cyclad / Gdańsk

Tagi: ms dynamics xs x++

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Współtworzenie nowych rozwiązań
• Rozwój systemu poprzez wdrażanie nowych modułów
• Budowa nowych i modyfikacja istniejących raportów
• Wsparcie końcowych użytkowników systemu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• Bardzo dobra znajomość systemu Microsoft Dynamics AX
• Znajomość różnych modułów systemu: finanse, projekty, logistyka, zapasy, środki trwałe
• Znajomość Reporting Services i języka programowania X++
• Umiejętności analityczne
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość innych modułów systemu Dynamics AX
• Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-25
Wyświetlona: 7189 razy