Security Engineer (8-12 tys. brutto)

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: security java python

Synergia Konsulting – dla swojego Klienta, amerykańskiej firmy z branży IT, otwierającej w Polsce pierwszy oddział, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Security Engineer
Lokalizacja: Poznań
Oferowane wynagrodzenie: 8.000 – 12.000 brutto (z możliwością negocjacji dla najlepszych)

Opis stanowiska:
- Przygotowywanie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa nowych produktów i technologii firmy
- Analizowanie, ocena i reagowanie na różnego rodzaju zagrożenia internetowe
- Przeprowadzanie regularnych ocen bezpieczeństwa

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe (preferowana informatyka lub pokrewne)
- 2-3letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa aplikacji
- Bardzo dobra umiejętność programowania w językach Java lub Python
- Obszerna wiedza w kwestii bezpieczeństwa w Internecie
- Doświadczenie w analizowaniu kodu źródłowego
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Umiejętność pracy zespołowej

Klient oferuje:
- Atrakcyjne zarobki (8.000 – 12.000 brutto, z możliwością negocjacji dla najlepszych)
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B (do wyboru)
- Praca stacjonarna w Poznaniu
- Satysfakcjonująca praca w międzynarodowym środowisku
- Zgrany zespół doświadczonych specjalistów
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju i awansu
- Szansa na udział w ekscytującym start’upie z Doliny Krzemowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-23
Wyświetlona: 5339 razy