MS Exchange Administrator

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: ms exchange administrator power shell

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko MS Exchange Administratora, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Opis stanowiska: • Administrowanie nowym systemem pocztowym MS Exchange • Wsparcie techniczne na poziomie 2 i 3

Wymagania:
• 3- 5 lat doświadczenia w administrowaniu MS Exchange
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w kontaktach z klientem
• Mile widziana znajomość Power Shell

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie dużych systemów informatycznych
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-19
Wyświetlona: 5350 razy