Młodszy Administrator - Praktyka / Praca

praca it: etat dla Eurohost / Kraków

Tagi: Administrator młodszy administrator administracja

Eurohost to krakowska agencja interaktywna; na rynku od 2005 roku. Jest nas już 16 osób, ale okazuje się, że to wciąż za mało… Nasze kompetencje obejmują: tworzenie serwisów, aplikacji internetowych oraz dedykowanych systemów informatycznych, kompleksową obsługę informatyczną dla firm, e-marketing oraz projektowanie graficzne. Możemy pochwalić się pracą dla największych, ale nie to jest dla nas najważniejsze – chcemy się rozwijać i podejmować coraz to nowych wyzwań. Jeśli Ty też tak masz – koniecznie wyślij nam swoje CV i dołącz do nas jako Młodszy Administrator.

Praktyka jest bezpłatna i trwa minimum 1 miesiąc/160 godzin.
Po zakończeniu Praktyki przewidujemy możliwość zapropnowania stałej pracy na tym samym stanowisku.

Praktykant / Pracownik na tym stanowisku będzie miał następujące obowiązki:

• Monitorowanie poprawności działania komputerów i oprogramowania zainstalowanego w komputerach firmy, aktualizacja oprogramowania, systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
• Dbanie o bezpieczeństwo sieci, serwerów, routerów u klientów firmy
• Ewidencja sprzętu komputerowego firmy oraz klientów
• Ewidencja, monitoring i zarządzanie skrzynkami pocztowymi firmy,
• Obsługa i pomoc przy zarządzaniu siecią intranet,

Wymagania:

• Znajomość komputerów klasy PC (instalacja, konfiguracja,/XP/Vista/7/Linux),
• Znajomość rynku komputerowego,
• znajomość środowiska Windows 2008
• Znajomość urządzeń sieciowych,
• Umiejętność zarządzania CMS,
• Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania.

Ponadto od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• umiejętności pracy w zespole,
• zdolności interpersonalnych,
• komunikatywności,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• dokładności i sumienności.

Mile widziane:
• znajomość Active Directory
• znajomość Exchange 2007/2010
• znajomość MS Sharepoint 2010
• Podstawy wiedzy php i html,
• Obsługa , Linux, Cisco.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-16
Wyświetlona: 6005 razy