Programista – Projektant Baz Danych

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: SQL PL/SQL ORACLE ms sql

Opis stanowiska:
• Projektowanie, budowanie nowych i rozwijanie istniejących już aplikacji w oparciu o wymienione poniżej technologie
• Prowadzenie serwisu i wsparcia dla istniejących aplikacji
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu, implementacji i monitoringu baz danych
• Znajomość silników baz danych Oracle lub MS SQL
• Umiejętność optymalizacji baz danych (indeksy, zapytania, organizacja struktury bazy danych)
• Doświadczenie we wdrażaniu baz danych z wysoką dostępnością
• Sprawność w rozwiazywaniu problemów występujących podczas replikacji danych
• Umiejętność projektowania skalowalnych systemów bazy danych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość PostgreSQL
• Certyfikaty z administracji lub projektowania, programowania baz danych Oracle lub MS SQL

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy przy zaawansowanych technologicznie projektach
• Szansę rozwoju zawodowego w stabilnej firmie z polskim kapitałem
• Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
• Elastyczny czas pracy
• Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodzin)
• Program rekreacyjny Pure Health&Fitness

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-13
Wyświetlona: 6590 razy