Android Developer (Praca zdalna)

praca it: etat dla New-Invest / Cała Polska

Tagi: android ui developer zdalna

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Android Developer
(praca zdalna)

Naszym Klientem jest międzynarodowa prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu oprogramowania dla branży wydawniczej na terenie Europy oraz USA. Posiada swoje biura w Helsinkach, Nowym Jorku oraz w Krakowie.
Poszukuje pasjonata aplikacji mobilnych dla którego wdrażanie aplikacji mobilnych do milionów urządzeń na całym Świecie jest szczytem marzeń.

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na stanowisku Android Developer będzie odpowiedzialna przede wszystkim za przeniesienie istniejącej aplikacji z iOS na Androida.

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie 8000,00-12000,00 tys (uzależnione od umiejętności, do negocjacji)
· Pracę zdalną
· Profesjonalny zespół współpracowników
· Realizację ciekawych zleceń oraz prezentacji własnych umiejętności
· Możliwość prezentacji autorskich projektów
· Uczestnictwo w międzynarodowych projektach zleconych przez firmy z całego Świata
· Elastyczność co do formy zatrudnienia
· Szkolenia, kursy
· Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołami w Polsce, Helsinkach i Nowym Jorku

Wymagania:
· Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy z Androidem
· Doświadczenie w tworzeniu UI na tablet
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodna komunikacje z międzynarodowymi zespołami

Mile widziane:
· doświadczenie w pracy z plikami PDF na systemie Android
· zamiłowanie do pracy z domu
· poczucie stylu i estetyki, umiejętność projektowania (opcjonalnie)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-10
Wyświetlona: 4984 razy