Oracle Database Specialist

praca it: etat dla Klient firmy Cyclad / Bydgoszcz

Tagi: Oracle MySQL MSSQL DB database

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W tej chwili dla naszego klienta w Bydgoszczy, dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy osób o różnym stopniu doświadczenia na stanowisko Oracle Database Specialist, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Bydgoszczy.

Opis stanowiska:

• Rozwój, utrzymanie i wspieranie systemów infrastruktury klienta i związanego z nim oprogramowania,
• Konfiguracja baz Oracle, tuning wydajności,
• Świadczenie klientom usług zgodnie z ustalonymi standardami jakości i SLA.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Minimum roczne doświadczenie w obszarze utrzymywania, administrowania, tworzenia baz danych Oracle, obiektów baz danych oraz instalacji oprogramowania,
• Doświadczenie w archiwizacji i odzyskiwaniu danych,
• Umiejętność tuningu i parametryzacji baz danych,
• Doświadczenie w zarządzaniu produktami związanymi z bazami danych Oracle,
• Umiejętność administracji MSSQL / MySQL / DB databases,
• Doświadczenie w monitorowaniu baz danych,
• Certyfikat OCA lub OCP będzie dodatkowym atutem.
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Bydgoszczy
• Dostęp do ciekawych szkoleń i profesjonalnych programów rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-09
Wyświetlona: 7646 razy