Programista PHP Kraków praca

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: PHP

Blue Paprica to agencja interaktywna tworząca rozwiązania internetowe łączące kreację, strategię i zaawansowane technologie. Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, sklepy, portale. Stawiamy na innowacyjność, najwyższą jakość pisanego kodu i profesjonalne podejście do programowania aplikacji internetowych. Jeśli chciałbyś pisać ciekawe, wymagające aplikacje, to może być ogłoszenie dla Ciebie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy programistów PHP z Krakowa.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP (PHP5.2/5.3), JavaScript,
- praktyczna umiejętność programowania obiektowego,
- znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),
- znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej),
- znajomość architektury MVC,
- umiejętność korzystania z Git, SVN,
- znajomość Zend Framework,
- zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość wzorców projektowych i ich praktycznego wykorzystania,
- znajomość AJAX,
- znajomość Doctrine ORM,
- znajomość systemów LINUX/UNIX

Zadania:
- tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
- rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, skalowalne systemy portalowe.

Forma zatrudnienia:
- umowa o dzieło / zlecenie, umowa o pracę,
- praca w biurze, w pełnym wymiarze godzin (Kraków), również studenci 4 lub 5 roku informatyki

Oferujemy:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- elastyczny czas pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju,
- pracę przy ciekawych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-06
Wyświetlona: 4600 razy