Młodszy Programista .NET

praca it: etat dla IT Recruitment / Warszawa

Tagi: programista NET C# SVN VB NET HTML SQL

Dla naszego Klienta, jednej z najlepszych uczelni niepublicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- Wsparcie użytkowników biznesowych w problemach związanych z używanymi aplikacjami;
- Utrzymanie i rozwój bieżących aplikacji;
- Tworzenie rozwiązań w języku C#, VB NET;
- Analiza wymagań biznesowych, projektowanie rozwiązań na podstawie wymagań oraz przygotowanie dokumentacji analizy wraz z dokumentacją techniczną i utrzymaniową;
- Przygotowywanie planu testów oraz prowadzenie testów;
- Współpraca z zespołem architektów IT w zakresie projektowania architektury rozwiązań oraz zapewnienia wymaganej skalowości, wydajności oraz bezpieczeństwa projektowanych rozwiązań.

Wymagania:
- Praktyka w programowaniu w oparciu o platformę .NET Framework – w języku C#, VB NET;
- Znajomości środowiska Visual Studio oraz mechanizmów pracy grupowej np. SVN;
- Praktycznej znajomości zagadnień związanych z zapewnieniem rozwiązaniom ciągłości pracy oraz optymalizacji pod kontem skalowalności i wydajności rozwiązań;
- Dobrej znajomości na poziomie projektowania struktur danych oraz wykorzystania relacyjnych baz danych (MSSQL, MySQL);
- Podstawy HTML, JavaScript oraz biblioteki jQuery;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;
- Możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań i technologii;
- Rozwój kompetencji programistycznych;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-05
Wyświetlona: 4815 razy