Web Developer - Programista PHP

praca it: etat dla Ineva Services Limited Spółka komandytowo-akcyjna / Opole

Tagi: Internet Tworzenie stron WWW Technologie internetowe Programowanie

Ineva Services Limited Spółka komandytowo-akcyjna

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko:

Web Developer – Programista PHP

Miejsce pracy: Opole
Region: opolskie

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania w technologii PHP, MySQL, JavaScript
• Budowa aplikacji internetowych przy użyciu popularnych framework’ów
• Proponowanie rozwiązań dla realizowanych projektów na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
• Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
• Tworzenie i testowanie prototypów, implementacja i wdrażanie aplikacji
• Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
• Bieżąca opieka nad funkcjonowaniem podległych projektów
• Praca w zespole programistów

Wymagania:
• Bardzo dobre umiejętności w zakresie programowania obiektowego w PHP
• Bardzo dobra znajomość baz danych i języka SQL (w szczególności MySQL)
• Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery)
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów programistycznych
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem technologii AJAX
• Znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem oraz kontroli wersji
• Znajomość wzorców projektowych
• Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
• Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:
• Znajomość dowolnego frameworka PHP
• Umiejętność pracy w środowisku Linux
• Umiejętność obsługi web serwisów SOAP
• Znajomość API Facebooka,
• Znajomość oprogramowania Wordpress, Joomla

Oferujemy:
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
• Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-05
Wyświetlona: 5597 razy