Linux/Unix Specialist

praca it: etat dla Devonshire / Łódź

Tagi: Linux Solaris AIX

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji oferującej usługi konsultingowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Nr ref.: ES/LUS

Opis Stanowiska:
- zapewnienie wsparcia technicznego w obszarze systemów AIX, HP-UX, Solaris i Linux – zarówno w środowisku produkcyjnym, jak i developerskim
- instalacja, konfiguracja, utrzymanie serwerów Linux / Unix (Red Hat, Solaris, AIX i HP-UX)
- planowanie i wdrażanie zmian w utrzymywanych systemach
- rozwiązywanie incydentów zgłoszonych przez system
- pełnienie dyżurów telefonicznych

Wymagania:
- biegła znajomość j. angielskiego umożliwiającą swobodną pracę w międzynarodowym środowisku
- min. 1 rok doświadczenia na stanowisku administratora systemów Linux/UNIX
- doświadczenie w administracji i utrzymaniu systemów AIX i/lub HP-UX
- znajomość j. skryptowych – np. Bash, Perl, Python
- doświadczenie w pracy w rozproszonym zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwijania się pod okiem najlepszych specjalistów
- pakiet szkoleń oraz kontakt z najnowszymi technologiami
- bogaty pakiet socjalny
- możliwość świadczenia pracy zdalej (po okresie próbnym) zgodnie z wewnętrznymi procedurami
- pakiet szkoleń i wsparcie w zdobywaniu certyfikatów potwierdzających posiadane umiejętności
- pracę w miedzynarodowym środowisku przy wsparciu największych firm na świecie
- udział w międzynarodowych projektach – możliwość pracy poza Polską

Osoby zaintweresowany prosimy o przesłanie aplikacji na adres : eszymczak@devonshire.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-05
Wyświetlona: 6023 razy