Project Manager IT

praca it: etat dla Adecco / Kielce

Tagi: Project Manager IT

Zadania:

Zapewnienie komunikacji pomiędzy działem produkcyjnym oraz handlowym opartej na głębokim zrozumieniu zarówno komercyjnej, jak i technicznej strony projektu,
Zbieranie i potwierdzanie wymagań we wstępnej fazie projektu, zapewnienie wsparcia dla działu handlowego,
Wstępna ocena pracochłonności projektu, przygotowywanie planu projektu, specyfikacji technicznej,
Wsparcie w procesie przygotowywania planu testów,
Nadzór nad jakością dostarczanych produktów oraz procesem przeprowadzania testów,
Współpraca z teamem lokalnych oraz zdalnych programistów polegająca na nadzorowaniu ich pracy, jak również doradzaniu zarówno w kwestiach technicznych, jak i organizacyjnych,
Uczestniczenie w spotkaniach z klientami, również poza granicami Polski,
Research oraz konsultacje w celu wyboru optymalnej technologii dla danego projektu.
Wymagania:

Wykształcenie wyższe o kierunku informatyka, lub pokrewne,
Udokumentowane doświadczenie (przynajmniej 4 lata) w zarządzaniu lub wsparciu technicznym dla projektów informatycznych,
Znajomość metodologii zarządzania projektami Agile,
Bardzo dobra znajomość technologii informatycznych, w szczególności PHP, Drupal, Wordpress, jQuery – najlepiej poparta praktycznym doświadczeniem,
Praktyczna umiejętność projektowania baz danych,
Doświadczenie w projektach związanych z implementacją rozwiązań informatycznych dostępnych online,
Umiejętność przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
Doświadczenie na stanowisku programisty komputerowego,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Język angielski – poziom bardzo dobry w mowie i w piśmie – wymóg konieczny.
Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z branży finansowej oraz farmaceutycznej.

Nasz Klient oferuje:

Możliwość poznawania najnowszych technologii oraz samorozwoju;
Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz świetną atmosferę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-04
Wyświetlona: 5733 razy