Flash Designer

praca it: etat dla Keid Systems / Łódź / zdalnie

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:”“; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri”,“sans-serif”; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:“Times New Roman”; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:“Times New Roman”; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Praca – Flash designer

                Prężnie rozwijająca się firma Keid Systems oferująca usługi z zakresu technologii internetowych oraz reklamy poszukuje pracowników.

Lokalizacja: Łódź lub zdalnie

oczekiwania:
– znajomość programów Adobe Flash, Photoshop, Illustrator
– znajomość Action Script

- pomysłowość i nieszablonowe podejście do projektów
– umiejętność tworzenia animacji flash
– terminowość, rzetelność i dobra organizacja pracy
– znajomość ograniczeń css
– znajomość standardów internetowych
– umiejętność tworzenia projektów stron internetowych

zadania:
– tworzenie stron internetowych w technologii flash
– tworzenie aplikacji internetowych w oparciu o język Action Script
– tworzenie  bannerów oraz innych animacji flash
– tworzenie projektów stron internetowych

oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie(uzgadniane z każdym indywidualnie)
– możliwość realizacji ciekawych projektów, krajowych i zagranicznych
– pracę w zgranym zespole z dużym doświadczeniem

Największą uwagę przywiązujemy do umiejętności potencjalnych kandydatów, dlatego też sprawy takie jak wiek, wykształcenie czy wyznanie nie interesują nas. Doświadczenie nauczyło nas, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie z pewnymi projektami, dlatego też oczekujemy szczerej oceny umiejętności potencjalnych kandydatów. Liczymy na rzetelną i uczciwą współpracę.

Zgłoszenia zawierające port folio oraz CV prosimy wysyłać na adres: me@keid.pl

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: me@keid.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-03-19
Wyświetlona: 5154 razy