Junior Web Developer

praca it: etat dla Infinity Group / Białystok

Agencja interaktywna Infinity Group poszukuje osoby na stanowisko:Junior Web Developer Jeśli jesteś osobą otwartą na świat i nowe technologie, kończysz lub już ukończyłeś studia na kierunkach informatycznych   czekamy na Ciebie w Infinity Group!

Zakres obowiązków:

tworzenie szablonów HTML

- aktualizacja treści serwisów poprzez system CMS

- tworzenie dodatkowych modułów Ajax na potrzeby aplikacji www

Nasze oczekiwania:

- bardzo dobra znajomość CSS, XHTML

- dobra znajomość PhotoShop

- dobra znajomość technologii PHP,  Ajax, JavaScript

- zainteresowanie nowymi technologiami i trendami w Internecie

- mile widziane portfolio i/lub przykład kodu

 Oferujemy:- możliwość nauki od najlepszych – zdobycie cennego doświadczenia przy innowacyjnych projektach dla największych Klientów rynku interaktywnego- dobrą atmosferę pracy w zgranym, doświadczonym zespole  – niepubliczną opiekę medyczną- komfortową przestrzeń do pracy- rozbudowany pakiet socjalny - możliwość awansu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-03-18
Wyświetlona: 15535 razy