Programista iOS

praca it: etat dla PGS Software S.A. / Rzeszów

Tagi: iOS C C++ OOD Objective-C

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Rzeszowie. Naszymi klientami są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: SC-RZE-iOS-2013/09

Zakres obowiązków:
• opracowywanie nowatorskich, łatwych w użyciu mobilnych aplikacji na platformę iOS
• rozwijanie już istniejących aplikacji

Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w C / C++
• znajomość specyfiki tworzenia aplikacji mobilnych
• dobra znajomość języka angielskiego
• praktyczna wiedza z zakresu OOD, MVC i innych wzorców projektowych

Mile widziane:
• znajomość architektury iOS i jego głównych komponentów
• znajomość języka Objective-C
• doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi

Oferujemy:
• udział w ciekawych i innowacyjnych projektach dla międzynarodowych klientów z użyciem najnowszych technologii
• pracę w nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodykę SCRUM
• aktywne wykorzystywanie znajomości języka angielskiego w kontaktach z klientami z całego świata
• posługiwanie się najnowszymi technologiami i narzędziami jak Modern Objective-C, Xcode 4.5, iOS 5.0 oraz 6.0, C++11, Code::Blocks
• stosowanie różnorodnych technologii takich jak: Cocoa Touch, Core Animation, Core Data, JSON, AFNetworking, RestKit, pthreads, valgrind, STL, Boost
• korzystanie z bogatego pakietu socjalnego – m.in. prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, kursów języków obcych
• codzienne zajadanie się pysznymi kanapkami lub bułkami słodkimi
• pracę w doskonałej, niekorporacyjnej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-02
Wyświetlona: 5247 razy