Programista PHP / PHP Developer

praca it: etat dla 8balldesign Sp.J / Łódź

Tagi: programista php www strona www praca łódź

Opis stanowiska pracy:
Agencja Interaktywna 8balldesign zaprasza do współpracy w formie umowy o pracę (lub w dowolnej innej
formie zatrudnienia) zdolną programistkę lub programistę.

Mieszamy profesjonalne podejście do klienta z maksymalną dozą dobrego humoru oraz kreatywnego
myślenia – to nasza recepta na zaskakujący efekt. Kreujemy, realizujemy oraz budujemy strategię marketingowe
zarówno dla firm mniejszych, większych, lokalnych i zagranicznych.

Zakres obowiązków:

> realizacja projektów w ramach zespołu programistycznego,
> optymalizacja stosowanych rozwiązań,
> współpraca z zespołem w przygotowywaniu roz wiązań,
> wsparcie wdrożeń oraz przygotowanie dokumentacji.

Wymagamy:

> biegłej umiejętności programowania z wykorzystaniem technologii: PHP (obiektowego), MySQL,
> dobrej znajomości technologii frontendowych – HTML, CSS, Javascript, Ajax,
> znajomości przynajmniej jednego frameworka php (Lavarel, Zend Framework, Kohana, Symfony, etc.)
> znajmości wzorców projektowych
> znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
> umiejętność konfigurowania środowiska linux/apache/php/mysql
> dyspozycyjności

Mile widziane:

> znajomość Facebook API, Google Maps API
> znajomość systemu kontroli wersji (np. git)
> znajomość metodologii pracy (Agile, Scrum)
> dobre poczucie humoru

Oferujemy:

> kreatywne i wypełnione poz ytywną energią miejsce pracy w centrum Łodzi,
> udział w ciekawych i różnorodnych projektach (w tych mniej ciekawych również)
> wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia (3 000 zł – 6 000 zł netto)
> ośmiogodzinny dzień pracy (płatne nadgodziny)
> możliwość wyboru formy zatrudnienia (m. in. umowa o pracę)
> niezbędne narzędzia pracy
> różnorodne formy podnoszenia własnych kwalifikacji (szkolenia, konferencje)
> bonusy (m. in. opieka medyczna, karnet na siłownię)
> elastyczne godziny pracy
> duże ilości świeżo palonej kawy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-02
Wyświetlona: 5602 razy