Programista PHP

praca it: etat dla ESMETIC Ltd / Gdynia

Tagi: Programista PHP

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania w technologii PHP, MySQL, JavaScript
  • Budowa aplikacji internetowych przy użyciu popularnych framework’ów
  • Proponowanie rozwiązań dla realizowanych projektów na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • Tworzenie i testowanie prototypów, implementacja i wdrażanie aplikacji
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
  • Bieżąca opieka nad funkcjonowaniem podległych projektów

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie programowania obiektowego w PHP
  • Bardzo dobra znajomość baz danych i języka SQL (w szczególności MySQL, MSSQL)
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery)
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów programistycznych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem technologii AJAX
  • Znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem oraz kontroli wersji
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość dowolnego frameworka PHP
  • Znajomość API Facebooka
  • Znajomość oprogramowania SubiektGT

Obowiązki:

  • Realizacja zadań określonych w projekcie
  • Analiza istniejącego kodu
  • Szacowanie pracochłonności zleconych zadań
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • Przestrzeganie obowiązujących wytycznych projektowych
  • Terminowość

Oferujemy:

  • Dogodne warunki zatrudnienia (opcjonalna możliwość pracy zdalnej)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach
  • Praca w młodym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-31
Wyświetlona: 5546 razy