Programista PHP / webdeveloper

praca it: etat dla CLEAPPS Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: php mysql javascript jquery json ajax

Firma CLEAPPS specjalizująca się w tworzeniu, dostarczaniu i wdrażaniu aplikacji na platformy mobilne oraz systemy operacyjne. Dostarczamy aplikacje Web Enablement & Product Development. W szczególności interesują nas systemy Gesture Controle

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP
Umowa o pracę
Praca w Poznaniu

Zakres zadań:

o programowanie oraz testowanie aplikacji,
o przygotowywanie dokumentacji,
o współpracę z innymi członkami zespołu,
o analizę wymagań Klienta,
o dbałość o najwyższą jakość kodu,
o czynny udział w procesie wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:
o znajomości technologii: PHP, JavaScript, jQuery, JSON, bardzo dobrej znajomości MySQL oraz AJAX,
o znajomości różnic i szczególnych wymagań składni różnych przeglądarek internetowych,
o znajomości dobrych praktyk programistycznych i wzorców projektowych,
o umiejętności analizowania specyfikacji technicznych w celu sprostania wymaganiom stawianym przez Klienta,
o znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
o komunikatywności oraz kreatywności,
o umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

wykształcenie informatyczne

Oferujemy:

o ciekawą i pełną wyzwań pracę,
o atrakcyjne wynagrodzenie,
o dogodne warunki zatrudnienia,
o nieustanny rozwój kwalifikacji zawodowych,
o dostęp do najnowszych technologii i sprzętu,
o przyjazną atmosferę pracy,
o pola do nauki oraz rozwoju pasji i zainteresowań.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-30
Wyświetlona: 5620 razy