Linux administrator (Junior/Senior)

praca it: etat dla Devonshire / Bydgoszcz

Tagi: TCP Linux Administrator

Pracodawcą jest międzynarodowa firma IT, która zarządza ogromną infrastrukturą informatyczną swoich klientów. Obecnie dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko :

Nr ref. KKO730

Opis Stanowiska:
- administracja, diagnoza i rozwiązywanie problemów pojawiających się w obszarze funkcjonowania systemów operacyjnych
- ścisła Współpraca z innymi zespołami

Wymagania:
- znajomość systemów Linux ( Redhat, Debian , Suse)
- znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)
- podstawowa wiedza z zakresu Linux shell scripting
- wiedza na temat Nagios oraz Red Hat Satellite Server będzie dodatkowym plusem
- dobra znajomość języka angielskiego
- wysoka motywacja do pozyskiwania nowej wiedzy

Oferujemy:
- atrakcyjny pakiet relokacyjny
- rozbudowany pakiet medyczny
- ubzepieczenie na życie
- system szkoleń
- MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU W RÓŻNYCH KIERUNKACH,
- pracę w środowisku międzynarodowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-30
Wyświetlona: 7886 razy