SENIOR WEBDESIGNER

praca it: etat dla MK Interactive / Kraków

MK Interactive to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnego i skutecznego wizerunku online nowoczesnej firmy wykorzystując najnowsze i najbardziej zaawansowane narzędzia graficzne i programistyczne.

Poszukujemy do naszego zespołu kandydata do pracy na stanowisku:

Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie zaangażowana we wszystkie aspekty projektów WWW oraz prezentacji multimedialnych.  Począwszy od fazy planowania, koncepcji do implementowania projektu w xhtml’u/css oraz współpracę z zespołem programistów przy integracji rozwiązań server side.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie nieszablonowych layoutów stron oraz aplikacji internetowych
  • tworzenie czystego i „ładnego” kodu html według standardów

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Adobe Creative Suite ( Photoshop, Illustrator, Dreamwever )
  • bardzo dobra znajomość kodu HTML i CSS
  • znajomość obsługi  Adobe Flash
  • znajomość zagadnień web usability i  architektury informacji
  • wysoki poziom estetyki wykonywanych projektów
  • znajomość języka Angielskiego
  • doświadczanie na podobnym stanowisku poparte mocnym port folio
  • komunikatywność oraz umiejętność  pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  •  znajomość ActionScript 2.0
  • znajomości zagadnień z zakresu projektowania Video for Web
  • znajomość  obsługi  Adobe After Effects

OFERUJEMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • komfortowe warunki pracy w młodym zespole
  • umowę o pracę (pełny etat) , ewentualnie inną formę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-03-18
Wyświetlona: 7533 razy