Programista Wordpress

zlecenia it dla Agencja Interaktywna Blue Paprica / Kraków

Tagi: Wordpress

Blue Paprica to agencja interaktywna tworząca rozwiązania internetowe łączące kreację, strategię i zaawansowane technologie. Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, sklepy, portale. Stawiamy na innowacyjność, najwyższą jakość pisanego kodu i profesjonalne podejście do programowania aplikacji internetowych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy programistów Wordpressa z Krakowa lub okolic.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość platformy Wordpress ( pluginów, szablonów i standardów pisania skryptów ),
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- podstawowa znajomość CSS3/HTML5,
- dobra znajomość PHP5 i jQuery,
- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji ( najlepiej GIT ),
- znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej),
- umiejętność pracy w środowiskach opartych na UNIX,
- samodzielność i umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Zadania:
- tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem silnika Wordpress od strony back-endu.

Forma zatrudnienia:
- praca zdalna,
- umowa o dzieło / zlecenie, umowa o współpracy.

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju,
- pracę przy ciekawych projektach.

Ze względu na konieczność spotkania się co jakiś czas i omówienia projektów poszukujemy osób z Krakowa i okolic.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-27
Wyświetlona: 5366 razy