etat Grafik/Animator Flash

praca it: etat dla Blue Focus / Katowice

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą informatyczną, naszymi odbiorcami są głównie firmy zagraniczne. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik/Animator Flash

Oczekujemy:
dobrej znajomości Photoshop i/lub animacji grafiki w srodowisku Flash;
poczucie estetyki oraz zmysł graficzny,
umiejętności organizacji pracy własnej;
odpowiedzialności za powierzone projekty.

mile widziana znajomość AS2.0 oraz AS 3.0

Oferujemy:
ciekawy zakres zadań wymagający stałego rozwoju
umowę o prace

Poszukujemy osób wyłącznie do pracy stałej do biura w Katowicach.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-03-13
Wyświetlona: 9624 razy