Grafik / Flash Developer , praca na etat

praca it: etat dla energe21 Agencja interaktywna / Łódź

Łódzka agencja interaktywna poszukuje pracownika na stanowisko Grafik/ Flash Developer

 Wymagania:
- dobra znajomość technologii FLASH
- znajomość ActionScript 2 (ActionScript 3 mile widziane)
- integrowanie Flasha z bazami danych poprzez XML/PHP
- umiejętność korzystania z anglojęzycznej dokumentacji technicznej
- doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych oraz ich elementów
  w technologii FLASH
- kreatywne podejście do projektów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- terminowość, solidność

 Obowiązki:

- realizacja bieżących projektów graficznych HTML, FLASH

- projektowanie graficzne

- projektowanie serwisów w technologii FLASH

Oferujemy:
- Praca na terenie Łodzi
- Praca w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze
- Zdobywanie doświadczenia w pracy z dużymi klientami
- Podnoszenie kwalifikacji i szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-11-20
Wyświetlona: 6784 razy