Programista Java - Andriod

praca it: etat dla KMP GROUP SP. Z O.O. / Wrocław

Tagi: Java

Zakres obowiązków:

tworzenie aplikacji mobilnych;
rozwój istniejących aplikacji;
poszukiwanie rozwiązań do realizacji nowych funkcjonalności;
optymalizacja procesów zachodzących w firmie poprzez implementację rozwiązań informatycznych;

Wymagania:

umiejętność programowania obiektowego w języku Java (J2EE);
znajomość frameworków Spring, Hibernate będzie dodatkowym atutem;
praktyczna znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL (MySQL, PostgreSQL), zagadnień ORM, XML, JSON, API REST;
znajomość wzorca MVC, wzorców projektowych;
umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT;
znajomość Android SDK;
język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji projektowej;
samodzielność w zakresie przydzielonych zadań;
umiejętnoścć poszukiwania rozwiązań na zadane problemy;
umiejętność pracy zespołowej;
sumienność i terminowość;

Oferujemy:

Pracę na komputerach z serii Apple;
Bezpłatny pakiet medyczny;
Uczestnictwo w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole specjalistów;
Wsparcie dla szkoleń i poznawania nowych technologii;
Komfortowe warunki pracy;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-20
Wyświetlona: 4270 razy