SAP SD Project Leader ( wsparcie w relokacji )

praca it: etat dla Dyna Consulting / Łódź

Tagi: SAP SD Project Leader

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej Firmy outsourcingowej – poszukujemy doświadczonych konsultantów SAP specjalizujących się w wybranych modułach.

Opis stanowiska:
- Wsparcie i mentoring młodszych konsultantów
- Koordynacja pracy zespołu projektowego
- Analiza i przygotowywanie dokumentacji projektowej
- Kontrola wyników pracy grupy
- Współpraca z klientem i zespołem konsultantów
- Obsługa zgłoszeń Klientów

Wymagania:
- Min.5 lata doświadczenia we wsparciu Klienta w obszarze SAP PI / XI
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami
- Znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność
- Wykształcenie wyższe
- Zdolność analitycznego myślenia
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Udział w prestiżowych, międzynarodowych projektach
- Prywatną opiekę medyczną
- Wsparcie w relokacji
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet ubezpieczeniowy
- Wyjazdy integracyjne
- Szkolenia zawodowe oraz językowe

Kraj: Polska

Miasto: Łódź

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-20
Wyświetlona: 5621 razy