Web Developer

praca it: etat dla Migomedia / Warszawa

Witamy wszystkich wolnych i zdolnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Web Developer

Od razu zaznaczamy, że zależy nam na osobie Z DOŚWIADCZENIEM, która jest w stanie zarówno pomyślnie poprowadzić realizację projektu jak i porozmawiać z klientem. Może być nieduże, ale osoba ta musi być chętna do poszerzania swoich horyzontów, rozwijania siebie i firmy Migomedia.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i nadzorowanie prac związanych z tworzeniem stron WWW
  • Przygotowywanie projektów funkcjonalnych i rozmowy z klientami
  • Analiza i proponowanie konkretnych rozwiązań przed i podczas wdrażania strony
  • Bieżąca aktualizacja, modyfikacja oraz rozwijanie istniejących projektów

Wymagania:

  • praktyczna znajomość i umiejętność wdrażania stron WWW:
    • znajomość technologii internetowych, a w szczególności: HTML, XHTML, CSS, JS (jQuery, AJAX…), PHP, SQL (głównie MySQL), Apache htaccess, standardy W3C…
    • umiejętność wdrażania stron,
    • znajomość zagadnień użyteczności, dostępności, funkcjonalności stron WWW,
    • znajomość systemów CMS lub przynajmniej chęć nauczenia się (szczególnie Typolight),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji, specyfikacji, opisów, tekstów na obcojęzycznych stronach WWW itp.,
  • umiejętności:
    • samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
    • pracy w zespole,
    • organizacji pracy swojej i współpracowników,
    • dyskutowania i przekonywania,
  • bieżące zainteresowanie i śledzenie informacji z zakresu tworzenia stron WWW,
  • ponadto:
    • zaangażowanie,
    • pomysłowość,
    • dokładność,
    • wysoka kultura osobista,
    • wysoka jakość efektów pracy,
    • poczucie humoru,
    • terminowość,
    • rzetelność,
    • odpowiedzialność,
    • otwartość,
    • pozytywne nastawienie (nie ma rzeczy niemożliwych!).

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – a jakże ;),
  • zatrudnienie NA PEŁNY ETAT (umowa o pracę lub inna forma, do wyboru),
    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17,
  • praca w biurze, w centrum Warszawy (http://lokalizacja.migomedia.pl),
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • smaczne obiady w restauracji szkoły gastronomicznej :).

Mile widziane:

  • znajomość Adobe Illustrator, Photoshop,
  • znajomość Flash (animacje, action script),
  • wiedza z zakresu pozycjonowania stron.

Jak aplikować:

Jeżeli posiadasz wszytkie lub przynajmniej większość cech poszukiwanego przez nas kandydata:

  • wyślij swoje CV i OCZEKIWANE ZAROBKI w PLN na adres: kariera@migomedia.pl
  • tytuł wiadomości powinien zawierać symbol oraz oczekiwane zarobki "na rękę" (przykład: WDAM, 1.000.000),
  • opcjonalnie załącz list motywacyjny (nie chcemy wersji hurtowej).

Pracodawca:

Agencja Interaktywna Migomedia

Migomedia
Wilcza 46 lok. 118
00-679 Warszawa
NIP: 894-275-52-57

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-03-06
Wyświetlona: 6071 razy