Support Specialist (XML, EDI)

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Warszawa

Tagi: XML EDI 3 linia wsparcia

Zakres obowiązków:

Zapewnianie wsparcia jakości dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów Współpraca z wewnętrznymi zespołami w celu zwiększenia produktów automatyki oraz zapewnienia lepszej obsługi klientów Trzecia linia wsparcia dla klientów na poziomie wewnętrznym i zewnętrznym Tworzenie dokumentacji zgodnie z istniejącymi procedurami

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia Doświadczenie z Web Services XML (najlepiej SOAP) oraz EDI Dobra znajomość MS SharePoint Dobra znajomość infrastruktury IT przedsiębiorstw: sprzęt, oprogramowanie, middleware, wirtualizacje, itp Bardzo dobra znajomość j. angielskiego oraz j niemieckiego lub j.francuskiego

Oferujemy:

Kontakt z najnowszymi technologiami Możliwość współpracy ze specjalistami z całego świata Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-14
Wyświetlona: 5421 razy