Programista PHP

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Zielona Góra

Tagi: Programista PHP MySQL XML JavaScript

Synergia Konsulting – dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Zielonej Góry, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Zielona Góra,lubuskie

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków będzie obejmował udział w projektowaniu, implementację, utrzymanie modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym PHP (znajomość frameworków PHP: CakePHP, Symfony lub innych)
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL).
- Dobra znajomość XML, CSV, JSON.
- Dobra znajomość JavaScript (jQuery lub inne).
- Dobra znajomość XHTML, CSS i standardów W3C.
- Znajomość GIT, SVN.
- Kreatywność.
- Komunikatywność.
- Mile widziana znajomość Web Services (SOAP, REST).

Oferta:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Bogaty pakiet socjalny
- Miła atmosfera
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Praca w centrum Zielonej Góry

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-14
Wyświetlona: 3534 razy