Programista Java

praca it: etat dla PGS Software S.A. / Wrocław

Tagi: Java Enterprise Web Camel Solr

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Centrala spółki znajduje się we Wrocławiu a jej oddział w Rzeszowie. Klientami firmy są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia ponad 200 programistów pracujących w różnych technologiach. Firma ma status złotego partnera Microsoft.
Do naszego wrocławskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista JAVA
Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: SC-WRO-JAVA-2013/08

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w pracy z technologiami: Java/J2EE, Spring, Spring MVC, Hibernate, Oracle, JSP
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętności samodzielnej pracy z klientem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

• Szukamy doświadczonej osoby, która dołączy do jednego z naszego zespołu, który obecnie realizuje projekt dla dużego angielskiego klienta z branży finansowej.
• Głównym zadaniem będzie tworzenie oraz rozwijanie aplikacji nowych jak i już istniejących opartych na technologii Java/J2EE.

Mile widziane:

• Praktyczna znajomość metodyk SCRUM oraz TDD/XP
• Znajomość technologii GWT oraz frameworka Vaadin
• Doświadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji

Oferujemy:

• Nabycie sporego doświadczenia w rozwijanych technologiach
• Poznanie strony biznesowej i procesów działających w branżach kart prepaidowych/płatniczych, systemów biletowych
• Współpracę z bardzo profesjonalnym klientem
• Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole
• Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-12
Wyświetlona: 4652 razy