Starszy Programista ASP.NET

praca it: etat dla Etif Polska Sp.z.o.o / Gdynia

Tagi: ASP NET ASP NET MVC Java MS SQL Server

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy z branży nowych technologii – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
praca w zespole nad nowymi systemami informatycznymi z wykorzystaniem technologii ASP.NET,
projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .NET/ASP.NET,
nadzór nad uruchamianymi systemami, wdrażanie, testy oraz rozwiązywanie problemów,
dbanie o wysoką jakość oprogramowania,

Wymagania:
wykształcenie wyższe informatyczne,
minimum 3 – letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologiach .NET (ASP.NET i/lub ASP.NET MVC),
znajomość technologii frontendowych: JavaScript, CSS, JQuery,
znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server),
znajomość dobrych praktyk programowania i optymalizacji,
znajomość środowiska Microsoft VISUAL Studio 2010,
dobra znajomość języka angielskiego,
zorientowanie na potrzeby klienta,
samodzielność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia,

Oferujemy:
ambitną pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych,
pracę w międzynarodowym środowisku,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
elastyczne godziny pracy,
pracę w zespole działającym zgodnie z Lean Software Development/Agile,
pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt..

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-05
Wyświetlona: 5908 razy