Key Account Manager (IT)

praca it: etat dla Etif Polska Sp.z.o.o / Warszawa

Tagi: technologie

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy z branży nowych technologii – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Generowanie nowego biznesu poprzez aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz obsługę otrzymywanych zapytań,
Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży dla poszczególnych klientów na rynku,
Realizację ustalonego planu sprzedażowego,
Przygotowywanie prezentacji handlowych i nadzór nad procesem ofertowania,
Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
Aktualizację bazy danych Klientów,
Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalające na prowadzenie wstępnych rozmów z Klientem,
Raportowanie z przeprowadzanych działań,

Wymagania:
Wykształcenie wyższe,
3 letnie doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu Kluczowych Klientów,
Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach związanych z branżą IT,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia,
Zorientowanie na potrzeby klienta,
Samodzielność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia,

Oferujemy:
Ambitną pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
Stabilność zatrudnienia,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Niezbędne narzędzia służbowe,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-05
Wyświetlona: 5027 razy