Senior Pl/Sql Developer / designer

praca it: etat dla Cyclad / Lublin

Tagi: SQL PL/SQL ORACLE

Senior PL/SQL Developer / Designer Lublin

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i optymalizacja rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQL w oparciu o bazę danych Oracle 11g
• Optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji PL/SQL
• Poszukiwanie i implementacja rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
• Modelowanie struktur danych
• Analiza wydajności baz danych oraz ich optymalizacja

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość PL/SQL oraz baz danych Oracle
• Dobra znajomość tematyki tuningu bazy danych
• Doświadczenie w pracy z klientem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość innych produktów Oracle, w szczególności Weblogic
• Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
• Znajomość Javy i technik programistycznych

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-29
Wyświetlona: 5485 razy