Zastępca project managera! mowa o pracę! od zaraz!

praca it: etat dla Jobhouse / Gdańsk

Tagi: project manager php cms

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PROJEKTANT INTERFEJSÓW UŻYTKOWNIKA

Wymagania:

 Umiejętność projektowania i budowy interfejsu użytkownika na potrzeby systemu informatycznego.
 Znajomość zagadnień usability dotyczących interfejsów użytkownika.
 Znajomość tworzenia interfejsów w technologiach XHTML, HTML 5, CSS 3 z użyciem systemu szablonów.
 Umiejętność oprogramowania elementów interaktywnych za pomocą JavaScript.
 Dobra znajomość programowania z wykorzystaniem wszystkich popularnych przeglądarek internetowych w tym uruchamianych na urządzeniach mobilnych, znajomość DOM reference.
 Programowanie z wykorzystaniem OOP.
 Doświadczenie na podobnym stanowisku.
 Znajomość programów graficznych typu Photoshop.
 Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

 Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika dla systemów informatycznych

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole
- miłą atmosferę pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-26
Wyświetlona: 7502 razy