PreSales BackUp + Storage

praca it: etat dla Antal International / Kraków

Tagi: BackUp Storage pamięć masowa

Obowiązki:
- wsparcie zespołu sprzedaży na terenie kraju,
- przeprowadzanie analizy biznesowej potrzeb klientów,
- wsparcie działu handlowego w realizacji zleceń i szkoleń,
- przygotowywanie projektów i ofert handlowych,
- przygotowywanie prezentacji oferowanych rozwiązań,
- opracowywanie koncepcji technicznych,
- budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientami,
- realizacja szkoleń technicznych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość rozwiązań z zakresu pamięci masowych, systemów kopii bezpieczeństwa oraz archiwizacji,
- wyższe wykształcenie,
- umiejętność tworzenia koncepcji technicznych oraz realizacja szkoleń z tego zakresu,
- komunikatywność,
- umiejętność pracy w grupie,
- nastawienie na wyniki,
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
- certyfikacja w obszarze systemów kopii bezpieczeństwa,
- konsekwencja w działaniu, obowiązkowość,
- doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu, projektowaniu systemów sieciowych oraz pamięci masowych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- znajomość podstawowych zasad prowadzenia projektów,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-25
Wyświetlona: 6222 razy