Inżynier optymalizacji systemu ( LTE, 2G&3G) w centrum R&D

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska Spółka z o.o. / Kraków

Tagi: LTE

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, realizującej projekty na rzecz globalnych, wiodących instytucji finansowych i firm z sektora nowoczesnych technologii, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier optymalizacji systemu (LTE) w nowoczesnym centrum R&D, którzy gotowi będą dołączyć do zespołu zajmującego się rozwojem telewizji cyfrowej.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- tworzenie, rozwój i testowanie oprogramowania
- przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
- optymalizacja pola sieci LTE, 2G i 3G (sieci radiowe)
- rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych związanych z oprogramowaniem
- rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu oraz zapobieganie ewentualnym problemom
- projektowanie sieci RF oparte na wymaganiach klienta
- wsparcie techniczne na poziomie produktu i kontrola techniczna eNodeB (NodeB, BTS),

Wymagania:

- wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika i informatyka
- wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
- minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w optymalizacji RF dla LTE / UMTS / GSM
- 2-3 lata doświadczenie w zakresie optymalizacji LTE
- wykształcenie wyższe, preferowani absolwenci telekomunikacji, elektroniki i Informatyki
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do podróży słuzbowych na terenie Europy
- zdolności analityczne
- zainteresowanie innowacyjnymi technologiami

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalno-benefitowy
- jasna ścieżka kariery
- praca w ciekawym i zgranym zespole przy innowacyjnych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-23
Wyświetlona: 5145 razy