Webmaster

zlecenia it dla Agencja Reklamowa Skillo / Poznań

Zadania

    * adaptacja projektów graficznych do potrzeb systemów CMS
      (tworzenie poprawnych szablonów stron www)
    * wdrażanie projektów internetowych
      (integracja szablonów stron www z systemem CMS, instalacja, testowanie)
    * aktualizacja i rozwijanie serwisów www

Wymagania

    * student III/IV/V roku kierunku informatycznego
    * biegła znajomość: DHTML, XHTML, CSS, JavaScript, Smarty
    * podstawowa znajomość programu: Photoshop
    * mile widziana znajomość języka PHP
    * doświadczenie w realizacji projektów internetowych poparte przykładami
    * kreatywność, poczucie estetyki
    * praktyczna znajomość j. angielskiego
    * dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

    * wynagrodzenie adekwatne do wniesionego wkładu pracy
    * zróżnicowane zadania i interesujące projekty
    * miłą atmosferę
    * elastyczne formy zatrudnienia
    * pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się w firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-02-18
Wyświetlona: 5673 razy