Flash/Web Developer

praca it: etat dla Brasil Warsaw / Warszawa

Tagi: Flash Developer Action Script Facebook Api Programista HTML5 Web Developer

Opis firmy:

Agencja Brasil istnieje na rynku od 2008 roku z powodzeniem realizując kampanie dla wielu wiodących marek w Polsce i na świecie (m.in. Nike, Maspex, Netia, TUI). Dbamy o przyjazną atmosferę pracy w pobliżu mokotowskiego parku Morskie Oko.

Opis stanowiska:

Na stanowisko Flash/Web developera poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w branży reklamowej, potrafiącej pracować w zespole, zmotywowanej i sumiennej, która potrafi podejmować samodzielne decyzje.

Wymagania obowiązkowe:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte przykładami z portfolio
  • Bardzo dobra znajomość języka Action Script 3
  • Dobra znajomość języka Javascript
  • Znajomość HTML, CSS
  • Dobre umiejętności w zakresie web developmentu – poparte przykładami (mile widziana praktyczna znajomość terminów Responsive Design i HTML5)
  • Umiejętność programowania zgodnie ze standardami OOP (nie trzeba znać wszystkich wzorców, ale wymagana jest znajomość podstawowych koncepcji) i znajomość frameworków (np. PureMVC, Robotlegs)
  • Podstawowa znajomość programu Photoshop i środowiska Flash IDE
  • Praca z systemami wersjonowania plików (SVN, Git)

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek 3D w AS3 (np. Away 3D)
  • Doskonała znajomość języka javascript (w tym bibliotek pomocniczych np. TweenLite, jQuery)
  • Doświadczenie z Facebook API
  • Doświadczenie z NK API
  • Doświadczenie z rozwiązaniami mobilnymi
  • Znajomość platform Doubleclick lub Eyeblaster

Co oferujemy:

  • Pracę w ciekawym miejscu, na rozwojowym stanowisku w dobrze zgranym zespole
  • Pracę w miłej i wesołej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-23
Wyświetlona: 6731 razy