Administrator Linux

praca it: etat dla Polcode Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Administrator Linux Debian Apache

Główne Zadania:

administracja lokalnymi serwerami linuksowymi i łączami do internetu
administracja zdalnymi serwerami WWW
instalacja dystrybucji Linux na nowych serwerach, konfiguracja serwerów www,
konfiguracja replikacji baz danych
administracja SVN lub GIT
monitorowanie działających serwerów pod kątem optymalizacji wydajności
obsługa biur w zakresie sprzetu i sieci

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe; absolwent informatyki lub telekomunikacji
bardzo dobra znajomość jednej z dystrybucji Linux
wiedza na temat konfiguracji serwerów DNS / zakładanie vhost etc.
mile widziana wiedza z zakresu replikacji baz danych oraz zarządzania serwisami internetowymi
podstawowa znajomość PHP lub doświadczenie przy współpracy z programistami PHP nad optymalizacją konfiguracji serwerów www.
mile widziana wiedza z zakresu instalacji, konfiguracji i optymalizacji Apache / nginX / PHP / MySQL lub PostgreSQL / SVN
dobra znajomość języka angielskiego
dostępność w godzinach 9 – 17

Oferujemy:

pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej spółce IT
szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy (udział w szkoleniach, konferencjach)
pracę w biurze w Cenrtum Warszawy
pracę w młodym zespole w bardzo dobrej atmosferze
dowolną formę współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-19
Wyświetlona: 5578 razy