Inżynier Sieci z językiem angielskim i/lub niemieckim

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Cała Polska

Tagi: CCNA CCNP

Naszym Klientem jest jeden z globalnych liderów dostarczających wysokiej klasy usługi w obszarze IT i Telekomunikacji, który cieszy się pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.
Firma znana jest na arenie międzynarodowej z innowacyjnych rozwiązań, wysokich standardów pracy oraz niezwykle interesującej oferty rozwoju zawodowego popartego certyfikowanymi szkoleniami i atrakcyjnym pakietem benefitowym.

W związku z budowaniem przez firmę coraz silniejszej pozycji rynkowej, poszukujemy profesjonalnych Network Engineer’ów.

Lokalizacja: nowoczesne centrum biznesowe w Centralnej Polsce

Głównym zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku będzie świadczenie zaawansowanych usług wsparcia technicznego w środowisku sieciowym.

Wymagania
wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja) lub też długoletnie doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności w obszarze sieciowym, mile widziane certyfikaty CCNA, CCNP i CCIE;
bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych, m.in: routing, switching, access points, hardware, load balancers,
mile widziana znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci tj.: firewalle, serwery autoryzacji, VPN, IPS, IDS, IDP, serwery filtrujące
dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach zespołu projektowego;
znajomość języka NIEMIECKIEGO na poziomie B1/B2 będzie ogromnym atutem.

Obowiązki
Do zadań osób pracujących na tym stanowisku będzie należało:

proponowanie i implementacja zmian do systemu sieciowego;
zarządzanie wydajnością systemu oraz jakością obsługi;
udział w kompleksowych projektach na rzecz obsługiwanych klientów m.in. tworzenie projektów architektury sieciowej;
projektowanie oraz wdrażanie systemów dedykowanych do zapewnienia bezpieczeństwa sieciowego.

Oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności technicznych i kompetencji, dodatkowe premie finansowe
prywatna opieka medyczna
prywatne ubezpieczenie na życie
karta Multisport
interesujące szkolenia zawodowe i jasna ścieżka kariery zawodowej
możliwość certyfikacji
bezpłatne kursy językowe
dostęp do szerokiej gamy technologii
indywidualnie: możliwość ubiegania się o pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-18
Wyświetlona: 5269 razy