Game Developer (Android)

praca it: etat dla Sowelo Consulting / 'Hamburg', 'Germany'

Tagi: Air Adobe Flash Adobe Game Development Flash Air

Nasz klient jest czołowym graczem na rynku rozwoju i programowania gier czasu rzeczywistego. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Air Adobe Mobile Developer

Obowiązki:
Konwersja istniejących gier na platformy Android i iOs oraz tworzenie nowych gier na platformy mobilne.

Oczekiwania:

- 3-4 lata doświadczenia w dużych projektach rozwoju oprogramowania, najlepiej w programowaniu gier
- Bardzo dobra znajomość ActionScript 3, a zwłaszcza Air Adobe dla urządzeń mobilnych
- Umiejętność programowania zorientowanego obiektowo
- Dobra znajomość języka angielskiego

Co w zamian:

- Udział w ciekawych i wymagających projektach
- Znakomita atmosfera w pracy, dynamiczny wysoce wykwalifikowany zespół
- Płaska hierarchia i krótkie ścieżki decyzyjne
- Możliwość rozwoju poprzez dostęp do materiałów, pakietów i kursów szkoleniowych
- Częściowo elastyczne godziny pracy, opieka nad dziećmi na terenie firmy
- Regularne imprezy firmowe i wiele dodatkowych korzyści (basen, obiekty sportowe, świeże owoce, musli, soki)
- Pomoc w znalezieniu mieszkania, kurs języka niemieckiego
- Świetna lokalizacja, Hamburg to jedno z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miast Europy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-15
Wyświetlona: 3744 razy