Programisra PHP 5 - Opole

praca it: etat dla Weegree / Opole

Tagi: php JAVA XHTML HTML5 SQL

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP

Nr ref: WPH/07/13

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach realizowanych aktualnie projektów firmy z branży HR.
Programowanie obiektowe w PHP 5.

Wymagania:

Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku programisty PHP.
Studia wyższe: uczelnia państwowa, preferowana informatyka.
Umiejętności programowania obiektowego w PHP5.
Znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC.
Mile widziana znajomość JAVA SE lub J2EE.
Dobra znajomość Wordpressa.
Znajomość CSSXHTML, HTML5.
Znajomość SQL.
Znajomość języka angielskiego.
Własne portfolio.
Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
Systematyczność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Międzynarodowe środowisko pracy.

Informacje dodatkowe:

Praca od 1 sierpnia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-15
Wyświetlona: 5590 razy