Młodszy Programista

praca it: etat dla mediacyfrowe.pl / Warszawa

Tagi: Programista PHP

Jesteśmy firmą działającą w sektorze usług IT od 10 lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi wspomagających prowadzenie nowoczesnego biznesu (www; aplikacje bazo-danowe, e-commerce; e-learning oraz prezentacje multimedialne). Naszymi klientami
są zarówno duże i znane międzynarodowe firmy, jak i przedsiębiorstwa MŚP.

Miejsce pracy: Warszawa – Targówek
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

przygotowywanie nowych projektów z wykorzystaniem PHP / MySQL / JavaScript / HTML / CSS,
rozbudowę i utrzymywanie istniejących projektów,
administrowanie bazami danych MySQL.

Wymagania konieczne:
- praktyczna znajomość programowania obiektowego w języku PHP5,
- znajomość języka SQL,
- znajomość XHTML, CSS,
- znajomość JavaScript,
- znajomość MySQL lub PostgreSQL,
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji.

Mile widziane:
- znajomość zasad działania systemu kontroli wersji SVN,
- znajomość Jquery lub/i Prototype,
- praktyczna znajomość Framework oraz szablonów Smarty.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- zatrudnienie na pełen etat – praca stacjonarna, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- otwarte i wspierające środowisko pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-10
Wyświetlona: 4837 razy