Doradca Techniczny (CCNA)

praca it: etat dla Devonshire / Kraków

Tagi: Devonshire Doradca Techniczny

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji specjalizującej się w obszarze urządzeń oraz usług sieciowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY (CCNA)

Miejsce pracy: Polska,
mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:
- przeprowadzanie inwentaryzacji sieci Klientów za pomocą odpowiednich narzędzi (mogą zdarzyć się wyjazdy do Klientów w Polsce i Europie),
- współpraca z zespołami technicznymi oraz sprzedażowymi w celu zebrania potrzebnych informacji,
- przygotowywanie oraz prowadzanie szkoleń dla inżynierów, Klientów i Partnerów w zakresie rozwiązań i narzędzi do skanowania sieci,
- przeprowadzanie analizy danych uzyskanych podczas inwentaryzacji oraz przygotowywanie analiz biznesowych pod kątem dosprzedaży innych urządzeń Klienta,
- przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań.

Wymagania:
- certyfikat CCNA, min. 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem siecią, audytem sieci i – narzędziami analitycznymi (Cisco Discovery, CNC, Sniffers, etc.),
- dobra znajomość Excel oraz MS Access,
- dyplom szkoły wyższej ukończonej na kierunku związanym z obszarem IT,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego, holenderskiego lub jednego z rodziny języków skandynawskich,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, pozytywne i proaktywne nastawienie do wykonywanych obowiązków.

Oferujemy:
- umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (plus benefity pozapłacowe),
- możliwość pracy w prestiżowej firmie o globalnych strukturach,
- współpracę z najwyższej rangi specjalistami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-09
Wyświetlona: 5540 razy