Starszy programista .NET

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Starszy programista NET

Senior .NET Developer
Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży turystycznej poszukujemy Senior .NET Developera, który dołączy do grona programistów pracujących w Katowicach.

Opis stanowiska:
-Projektowanie rozwiązań programistycznych
-Implementacja i utrzymanie aplikacji serwerowych w technologii .NET
-Prace nad wdrażaniem aplikacji oraz przygotowaniem procesów wdrożeniowych
-Dokumentowanie kodu i tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami programistycznymi
-Implementacja testów jednostkowych do istniejącego i nowego kodu w aplikacji
- Ekspertyza kodu pod względem jego jakości, możliwości optymalizacji i wprowadzania zmian

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość platformy .NET Framework poparta minimum 2-letnim doświadczeniem
-Zaawansowana znajomość języka C# 5.0 w tym jego zaawansowanych elementów
-Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
-Dobra znajomość ASP .NET, Web Services i WCF
-Doświadczenie w tworzeniu wysokoskalowalnych aplikacji serwerowych, w tym sposobów ich testowania, diagnozowania, monitorowania i profilowania
-Dobra znajomość MS SQL Server i języka SQL
-Umiejętność tworzenia aplikacji wielowątkowych
-Znajomość UML
-Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
-Znajomość frameworków, narzędzi i protokołów: Nunit, RhinoMoq, Jmeter, Regular Expressions, REST, JSON, Cruise Control, MSMQ, IIS
-Posiadanie certyfikatu MCSD lub MCAD
-Doświadczenie w procesie wytwarzania oprogramowania w tym znajomość narządzi ciągłej integracji, zapewnienia jakości kodu, zarządzania źródłami i kodem

Oferujemy:
-Możliwość pracy w metodyce SCRUM
-Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
-Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
-Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-08
Wyświetlona: 5047 razy