Grafik Rzeszów

praca it: etat dla PGS Software S.A. / Rzeszów

Tagi: Grafik Photoshop CorelDRAW Flash

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na giełdzie. Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów branży IT. W naszych biurach we Wrocławiu i Rzeszowie zatrudniamy ponad 200 programistów i testerów. Tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla klientów z Europy Zachodniej i USA.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego oddziału w Rzeszowie poszukujemy osób na stanowisko Grafik.

Nr referencyjny oferty: SC-RZE-GRAF-2013/07
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie projektów graficznych stron WWW, aplikacji mobilnych, materiałów promocyjnych, Projektowanie logotypów, Bezpośrednia współpraca z klientem oraz z zespołem programistów, Opracowywanie koncepcji graficznych projektów.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole, Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, Doskonałą atmosferę pracy.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość programów graficznych: Adobe® Photoshop®, CorelDRAW®, Doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych, Kreatywność i dbałość o szczegóły, Umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole, Bardzo dobra organizacja pracy, Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

Doświadczenie na stanowisku grafika, Doświadczenie w projektowaniu grafiki dla aplikacji mobilnych, Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji interfejsów użytkownika, Umiejętność tworzenia animacji Flash lub innych, Umiejętność przygotowywaniu szablonów HTML / CSS.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-08
Wyświetlona: 7898 razy