Developer SAP H (ABAP)

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Warszawa

Tagi: SAP HR ABAP Developer

Opis stanowiska:
• Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji przy użyciu technologii ABAP
• Współpraca z zespołem funkcjonalnym
• Przeprowadzanie, koordynacja i kontrola jakości rozwoju aplikacji
• Przygotowywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych oraz projektów technicznych, a także ich późniejsza implementacja identyfikacja, rozwiązywanie i zapobieganie błędom w środowisku SAP HR

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Developera SAP HR
• Bardzo dobra znajomość programowania ABAP
• Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość Adobe Forms, Web Dynpro, Web Services i/lub ABAP OO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Interesującą pracę pełną wyzwań
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-04
Wyświetlona: 4958 razy