Specjalista ds. Sprzedaży Zasobów IT

praca it: etat dla Expert Lab / Warszawa

Tagi: Handlowiec headhunter sprzedaż

Firma Expert Lab działa w branży IT i Telco
realizując własne projekty i dostarczając gotowe produkty.
Ze względu na rozwój usług firmy w formie body leasingu
poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży zasobów IT

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Opis stanowiska:
Współtworzenie i osiąganie celów sprzedażowych zdefiniowanych przez przełożonego.
Nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji handlowych z Klientami.
Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami.
Prowadzenie rozmów handlowych.
Raportowanie wyników swojej  pracy.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT,
Wymierne efekty sprzedażowe w dotychczasowej pracy,
Wysoka świadomość biznesowa, nastawienie na cel i wytrwałość
Sumienność, umiejętność doskonałej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,
Umiejętność budowania relacji z Klientem.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:
Interesującą stabilną pracę w rozwijającej się firmie informatycznej,
Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia (uwzględniające prowizje sprzedażowe).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-04
Wyświetlona: 5744 razy