SAP CRM Consultant

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: sap crm it warszawa konsultant

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta CAP CRM, który dołączy do zespołu w warszawskiej siedzibie firmy.

Opis stanowiska:
• Analiza oczekiwań i projektowanie rozwiązań w SAP CRM
• Utrzymanie i rozwój istniejących systemów
• Doradztwo biznesowe z obszaru SAP CRM
• Kontakt oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem globalnym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne)
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• Minimum roczne doświadczenie w obsłudze SAP CRM
• Doskonałe zdolności interpersonalne
• Nastawienie na Klienta
• Umiejętność radzenia sobie ze stresem
• Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
• Znajomość SAP ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
• Interesującą pracę pełną wyzwań
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-04
Wyświetlona: 5544 razy