Programista Java

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Java

Kraków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie rozwiązań informatycznych we współpracy z analitykiem
• Uszczegóławianie założeń projektowych programowanie według przygotowanych założeń projektowych
• Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego
• Prowadzenie testów jednostkowych
• Analiza zgłoszeń serwisowych
• Realizacja zgłoszeń serwisowych
• Tworzenie dokumentacji prowadzonych prac
• Wsparcie przy testach i wdrożeniu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na stanowisku programisty Java
• Dobra znajomość Java SE Java Standard Edition
• Znajomość systemu operacyjnego Windows w wersji XP lub wyższej
• Znajomość bazy danych Oracle w wersji minimum 10g
• Znajomość technologii związanych z wykorzystaniem bazy danych Oracle w aplikacjach Java
• Umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii
• Zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy w zespole i skutecznego działania pod presją czasu
• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Wymagania dodatkowe:
• Znajomość zagadnień bankowo-finansowych
• Znajomość technologii Java dla urządzeń mobilnych, zorientowanie na poznawanie nowych technologii, związanych z tworzeniem aplikacji w języku Java
• Znajomość systemu operacyjnego Linux, XML, XSL, technologii związanych z budowaniem usług sieciowych (Web services) i protokołów transmisji danych (TCPIP, HTTP, HTTPS)
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

Oferujemy:
• Udział w pracach projektowo – wdrożeniowo – administracyjnych w zakresie tworzenia
i wdrażania nowych rozwiązań informatycznych
• Możliwość indywidualnego rozwoju
• Stałą pracę w stabilnej firmie z przyjaznym zespołem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-03
Wyświetlona: 4610 razy