New Business Manager

praca it: etat dla i-Systems Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: New Business Manager e-commerce sklep internetowy oprogramowanie sprzedaż handlowiec

i-Systems Sp. z o.o., w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko New Business Managera. Proponujemy Ci aktywną sprzedaż wysokobudżetowego, dedykowanego oprogramowania i-sklep. Produktu, docenionego nagrodami, m.in. Złotym Medalem MTP. Kompleksowo wdrażamy zintegrowane systemy zarządzania wielokanałową sprzedażą, wyznaczamy trendy i ścieżki rozwoju e-commerce. Z naszych usług korzystają liderzy sprzedaży w sieci, m.in. deezee.pl, vintageshop.pl i wielu innych wejdź na www.i-sklep.pl i dowiedz się więcej o nas.

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów
• przygotowywanie ofert handlowych
• kompleksowe doradztwo w zakresie e-commerce
• negocjowanie warunków handlowych
• uczestnictwo w wydarzeniach branżowych
• reprezentowanie firmy podczas szkoleń w zakresie e-commerce

Wymagania:

• chęci samodoskonalenia, motywacji i ciągłego pogłębiania wiedzy
• użytkowania internetu na poziomie hard
• biznesowego podejścia i przedsiębiorczej osobowości
• abyś lubił sprzedaż, wzorując sie na takich ekspertach jak np. Brian Tracy
• poprawności językowej
• abyś był samodzielny i odpowiedzialny
• uśmiechu i pozytywnego nastawienia na szukanie rozwiązań
• „pazur” i wygadanie mile widziane :-)

Oferujemy:

• elastyczność form zatrudnienia
• możliwość realizowania własnych projektów i pomysłów
• pracę w zespole specjalistów – energicznym, nietuzinkowym
• stały, nieprzerwany rozwój i dostęp do wiedzy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-03
Wyświetlona: 6670 razy